Villa Agali

Opis domu

Villa wybudowana została w 1985 roku jako uroczysko z przeznaczeniem na wypoczynek i spotkania rodzinne. Po modernizacji w 2006 roku stanowi wspaniałe miejsce wypoczynku dla 10 osób.

Dom posiada salon, w którym można urządzić spotkanie dla 10-15 osób, jest duża kuchnia z jadalnią, łazienka i 4 pokoje sypialne.

Wraz z przylegającym ogrodem jest silne powiązany z przyrodą i krajobrazem. Działka graniczy bezpośrednio z trawiastą plażą jeziora, w którym można się kąpać, łowić ryby czy łapać raki.

Fragmenty ścian domu obmurowane są kamieniem polnym łupanym. Z tego samego materiału wykonane zostały urządzenia ogrodowe jak stół biesiadny, kominek zewnętrzny, czy bezpieczne ognisko.

Ponadto jest wiele innych atrakcji i ciekawostek, które opisane zostały na dalszych stronach.

Wypoczynek zimą

Dom jest ocieplony, posiada dwa systemy ogrzewanie, kominkowe nadmuchowe i elektryczne i nadaje się do użytkowania również w okresie zimowym. Dom z ogrodem, jeziorami i okolicą w puchu śnieżnym jest niezwykle malowniczy.

Cisza i bogactwo zimowej przyrody skłania do wypoczynku o porze na równi z okresem letnim. Istnieje możliwość organizowania kuligów na terenie okolicznych lasów i pól, uprawiania narciarstwa biegowego czy wędkowania pod lodem. Poza tym niedaleko położone Trójmiasto posiada wiele atrakcji turystycznych.